Zakázková výroba pro vás

Možná jste tento článek otevřeli právě proto, jak krkolomně je nazván. Souvisí totiž přímo s názvem firmy 4U design, v úplném aglickém sousloví psáno For You Design a již při zrodu firmy byl základní myšlenkou překlad Pro Tebe/Ty Designuješ. Angličtina je pro vysvětlení významu slovního slovního spojení jednodušší, v češtině je to na 2x.

Zakázková výroba a výroba na zakázku je vlastně totéž - v obou případech konkrétní zákazník/investor zadává konkrétní zakázku. V dnešních dobách je běžné, že firmy chrlí ohromné množství typizovaných výrobků do puntíku stejných a všechny jsou pro různé anonymní zákazníky. Již spíše výjimečně uslyšíte, že jde Váš známý za svým truhlářem, krejčím, či mlékařem. Nebylo by super mít stejné interiéry restaurací, kuchaře, kteří umí tu nejlepší svíčkovou, různé barvy stěn a stejné ceny? (nadsázka).

Jsem moc rád, že čím dál častěji slyším, spojení jako můj designér, můj architekt, či nechám si vyrobit jak potřebuji a jak se mi to líbí. To je přesně to, co našim zákazníkům nabízíme - praktické, estetické, působivé dle vlastního zadání.

Nabízíme kusovou, či mnohočetnou zakázkovou výrobu. Chcete stůl s šuplíky, nelíbí se vám šířka, chcete atypický stůl? Rádi Vám vyhovíme, domluvíme si schůzku, prodiskutujeme požadavky a dohodneme se na realizaci.

Potřebujete vybavit restauraci, kavárnu, wellness, či hotel? Nebojíme se zakázek, kde má být 100 kusů stejných - přesto pouze pro váš projekt a dle vašeho zadání. Vše důkladně předjednáme, doladíme detaily, uzavřeme dohodu a budeme realizovat.